In atentia Managerilor de Resurse Umane
Oferta valabila 48 de ore!

ore

Minute

Secunde

1+ 1 CADOU!

Primiti CADOU Aplicatia de creare a organigramei in firma odata cu achizitionarea
Softului specializat de Fisa postului!

Beneficiati de un set absolut necesar in activitatea dvs.!

  Creati fise de post pentru fiecare angajat in doar 5 minute!
  Creati organigrama firmei in doar 3 pasi simpli!

Oferta Speciala valabila 48 de ore

“1 soft + 1 CADOU”: 150 lei + 24% TVA

Organigrama firmei

Cu ajutorul acestui soft, creati, in doar 3 pasi simpli, organigrama companiei dvs.

Pasul 1. Introduceti departamentele din companie
Pasul 2. Introduceti functiile existente in companie.
Pasul 3. Introduceti angajatii. Atentie! La acest pas puteti importa toti angajatii dintr-un excel deja existent.

Organigrama astfel obtinuta ilustreaza clar:

  Raporturile dintre posturile existente
  Structura de management
  Nivelul de autoritate/functiile
  Persoanele care raporteaza direct
  Posturile existente in structura

Printati organigrama, semnati-o si afisati-o intr-un loc vizibil in compania dvs.!

Pentru a beneficia GRATUIT de Aplicatia pentru crearea Organigramei in firma, comandati acum softul specializat de Fisa postului:

Fisa Postului

Cu ajutorul acestui soft, persoana responsabila din compania dvs. obtine, in doar 5 minute, fisa de post de care are nevoie. Tot ce trebuie sa faca este sa selecteze, din criteriile si subcriteriile existente deja in soft, pe cele necesare fisei de post pe care o realizeaza.

Toate fisele de post sunt personalizate:

  1. Numele si prenumele titularului
  2. Denumirea postului
  3. Pozitia in COR
  4. Departamentul
  5. Nivelul postului
  6. Relatiile ierarhice

Fisele de post contin sectiunile obligatorii, conform legislatiei muncii:
I.     Identificarea postului
II.    Descrierea postului
III.   Responsabilitatile postului
IV.   Specificatiile postului

Printati fisa de post, semnati-o si atasati-o la dosarul personal al salariatului!

Pentru ca toate aceste sarcini care s-au dovedit a fi cel mai dificil de realizat de catre managerul de resurse umane sa nu va mai creeze atatea probleme, alegeti sa beneficiati acum de ajutorul pe care vi-l ofera softurile specializate de resurse umane!

Comandati astazi pachetul format din cele 2 softuri dedicate resurselor umane!

Platiti doar 150 lei + 24% TVA (pentru softul Fisa Postului) si primiti, absolut GRATUIT, Aplicatia pentru crearea organigramei in firma.

Atentie! In primul an taxa de mentenanta este inclusa in pretul softurilor!

Avand taxa de mentenanta, beneficiati gratuit de:
-    asistenta tehnica online timp de un an de zile ;
-    suport call center (luni-vineri, intre orele 9.00 – 18.00) in primul an de utilizare a fiecarui soft.

Dupa aceasta perioada aveti posibilitatea, desigur, de a va reinnoi abonamentul dumneavoastra.

Soft Fisa Postului:
Cerinte software: Windows XP SP2, Windows Vista, Windows 7
Cerinte hardaware: 512 MB RAM, 300 MD HDD

Soft Organigrama firmei:
Cerinte software: Windows XP SP3, Windows Vista, Windows 7
Cerinte hardware: 1 GB RAM, 1 GB HDD, Procesor Pentium/echivalent 1 GHz sau mai mare,
Rezolutie minima monitor: 1280 x 768 pixeli

Important!
Taxa de expediere este de 12,4 lei. Daca valoarea comenzii dvs. depaseste 247 de lei, va facem CADOU si taxa de expediere.

Formular de comanda

Recomandati prietenilor acest produs prin apasarea butonului
Rentrop & Straton da unda verde LIVRARII GRATUITE! Doar in luna noiembrie costurile cu ambalarea si expeditia sunt suportate integral de Rentrop&Straton - Grup de Editura si Consultanta in Afaceri pentru comenzi mai mari de 247 RON. Produsul va ajunge la locatia precizata de dvs. prin posta sau Fan Courier.

Bifati produsele dorite:

In cazul in care nu doriti sa comandati Soft specializat de Fisa Postului + CADOU Aplicatia pentru crearea organigramei in firma, puteti comanda unul dintre produsele de mai jos:

Va rugam completati

* Campurile marcate cu steluta sunt obligatorii!
Nume*

Prenume*

Telefon

Telefonul este necesar pentru contactarea dvs. de catre firma de curierat in vederea livrarii produsului comandat.
Nota de informare!

termenii si conditiile site-ului!

* Pentru produsele in format digital, la cererea clientilor, Rentrop&Straton a decis sa ofere posibilitatea utilizarii produselor pe 3 computere diferite.